Клінічна психологія та психотерапія дітей та підлітків

Післядипломна сертифікаційна програма "Клінічна психологія та психотерапія дітей та підлітків" – це спеціалізація, спрямована на психологів, які шукають додаткову підготовку та освіту в галузі психічного здоров'я. Програма забезпечить психологів унікальними навичками та базою знань, необхідними для консультування дітей та підлітків. Програма розглядає критичні аспекти розвитку, діагнози та проблеми, що часто зустрічаються у дитинстві та підлітковому віці, а також ефективні методи лікування та моделі в практиці консультування цієї категорії населення.

Два роки студенти навчатимуться на аудиторних заняттях під час очних сесій. Крім того студентам буде надана клінічна он-лайн супервізія протягом усієї програми. Для того, щоб отримати належну клінічну супервізію, студенти зобов'язані присвятити щонайменше 30% своєї професійної практики роботі з дітьми та/або підлітками. Спеціалізований курс для цієї програми не надається протягом травневих сесій, однак студенти повинні відвідувати травневі сесії, щоб отримати додаткові важливі навички та знання, необхідні для професійного консультування. Ознайомитись із розкладом можна у розділі НАВЧАЛЬНИЙ ПЛАН.

Ця програма готує фахівців для того, щоб:

1. Розуміти дітей та їхні проблеми у відповідному контексті розвитку, включаючи психосоціальні та неврологічні особливості;
2. Діагностувати та розробляти плани лікування дітей та підлітків на базі МКХ-10 та DSM-5 з інтегрованою обізнаністю щодо проблем розвитку, а також наслідків травм та жорстокого ставлення до дітей;

3. Знати і застосовувати терапевтичні навички теорій та моделей лікування, спеціально призначених для дітей та підлітків.
Програма спеціально розроблена для спеціалістів, які близько взаємодіють з дітьми та підлітками, і підходить для психологів, психотерапевтів, психіатрів, шкільних психологів, медичних сестер у сфері психіатрії, педіатрів, працівників дитячих будинків, соціальних працівників. 

Програма ліцензована Міністерством освіти і науки України (Наказ МОН від 15.05.2019 № 509-Л).

________________

"Основи дитячого консультування та травматерапії"  щоп'ятниці - 7, 14, 21 та 28 червня у форматі онлайн з 10.00 до 18.00 години.

Навчання проводять дитячі кризові терапевти фахівці в сфері ігрової та піскової терапії. Викладачі навчені працювати за американськими стандартами. 
До навчання на першому рівні післядипломної освітньої програми запрошуємо не лише дипломованих психологів, психотерапевтів і психіатрів, а усіх, хто надає психологічну допомогу в дітям умовах війни психологів, волонтерів, служителів церков, шкільних психологів, педагогів, медичних сестер у сфері психіатрії, педіатрів, працівників дитячих будинків, соціальних працівників. 

Корисним цей перший предмет буде тим хто хоче навчитись надавати першу психологічну допомогу дітям, підліткам, батькам, розуміти як працювати з дитячим горем та гострими стресовими реакціями дитини на військові події, вміти стабілізувати психічний стан дитини та поповнити свій арсенал практичними та корисними вправами для роботи з дітьми в «польових умовах».

Навчання проходитиме у форматі онлайн з 10.00 до 18.00. Навчання проводять дитячі кризові терапевти фахівці в сфері ігрової та піскової терапії. Викладачі навчені працювати за американськими стандартами. До навчання на цьому курсі післядипломної освітньої програми запрошуємо усіх, хто надає психологічну допомогу дітям умовах війни психологів, психіатрів, волонтерів, служителів церков, шкільних психологів, педагогів, медичних сестер у сфері психіатрії, педіатрів, працівників дитячих будинків, соціальних працівників.

Корисним цей перший предмет буде тим хто хоче навчитись надавати першу психологічну допомогу дітям, підліткам, батькам, розуміти як працювати з дитячим горем та гострими стресовими реакціями дитини на військові події, вміти стабілізувати психічний стан дитини та поповнити свій арсенал практичними та корисними вправами для роботи з дітьми в «польових умовах».

У межах дисципліни учасники отримають наступні знання:

1. Огляд дитячої травми.

2. Техніки роботи з дітьми в «Польових умовах».

3. Терапія дитячого горювання. Робота з тимчасово переміщеними родинами.

4. Навчання протоколу стабілізації.

Ми надамо вам всі необхідні інтервенції для того щоб працювати з дітьми та батьками на цьому етапі війни.


Вартість курсу у мирний час 6000 грн, у воєнний час будемо вдячні за будь-яку прийнятну для вас суму.

Після успішного завершення учасники отримають сертифікат від Міжнародного інституту післядипломної освіти за підтримки Regent University.

Для участі у навчанні заповніть, будь ласкаонлайн-анкету.

_________________________________

Продовження навчання на програмі можливе тільки для фахівців із вищою психологічною освітою після проходження предмету "Основи дитячого консультування та травматерапії" (див. вище).

ВИМОГИ ДЛЯ НАВЧАННЯ на програмі Клінічна психологія та психотерапія дітей та підлітків:
- співбесіда,
- проходження першого предмету,
- вища психологічна освіта (можливість пройти навчання на програмі відкрита також для студентів психологічних спеціальностей останнього року навчання),
- повага до християнського світобачення та цінностей.

ПАКЕТ ДОКУМЕНТІВ для навчання на програмі Клінічна психологія та психотерапія дітей та підлітків:
- диплом про вищу психологічну освіту із додатком (оригінал та ксерокопія). Для студентів останнього курсу документ, що підтверджує навчання у ВУЗі;
- заповнена онлайн-анкета - посилання надасть адміністратор (зверніть увагу, що необхідно прикріпити скан-копії дипломів).

Навчання на програмі передбачає проходження двох 10-денних модулів (у травні  обох років навчання) та чотирьох 5-денних модулів (у жовтні та березніобох років навчання).

Навчання на програмі передбачає проходження двох 10-денних модулів та чотирьох 5-денних. Після кожного модуля студенти отримують теоретичне та практичне домашнє завдання, які потрібно виконати і надіслати до навчального відділу.

Протягом вересня – квітня року (крім літніх місяців) передбачена обов'язкова практика під наглядом кваліфікованих фахівців-супервізорів. Навчання супроводжується індивідуальним наставництвом (супервізією), де будуть обговорюватися конкретні випадки, з якими студенти зустрічалися на практиці, і застосування ними навичок та методів психологічної допомоги, яким вони навчаються.

ЗМІСТ ПРАКТИКИ:

- 280 годин прямого контакту з клієнтами під супервізією кваліфікованих фахівців (140 годин на рік);
- 420 годин непрямого контакту (210 годин на рік)
- супервізія в трійках із наставником он-лайн – 1,5 години щотижня з 1 вересня по 1 травня ;
- групова супервізія з викладачем он-лайн із вивченням МКХ-10 - 16 групових занять.

Супервізори також знаходяться під наставництвом супервізорів – групова супервізія наставників (1,5 години кожні 2 тижні).

ВАРТІСТЬ НАВЧАННЯ:

Вартість навчання на програмі складає 60 000 грн за 1 рік, якщо платити частинами 3 рази на рік  (до 1 травня, 1 вересня, 1 грудня), або 4 рази на рік (до 1 травня, 1 вересня, 1 грудня і 1 березня).  При оплаті усієї суми у перший день навчання річна вартість  включає економію 3000 грн на рік. 

Програма є неприбутковою. Собівартість навчання на сьогоднішній день складає 8000 $. Різниця вартості дотується за рахунок внесків благодіййників або донорів (подробиці дізнавайтеся у адміністратора). Дотаційна вартість доступна для 20 студентів.

У вартість входить:
- навчання на програмі з викладанням американськими викладачами протягом двох років,
- робота перекладача під час модулів,
- супервізії он-лайн з українським психологом в трійках протягом двох років,
- супервізії он-лайн з американським психологом в міні-групах протягом двох років,
- супровід координатора,
- інтернатура на базі Центру Open Doors (забезпечення клієнтами для практичної діяльності),
- переклад матеріалів та навчальні матеріали,
- сертифікат від Міжнародного інституту післядипломної освіти (Україна) за підтримки Regent University (USA).

Ми навчаємо та супроводжуємо у практиці українських фахівців, які якісно, відповідально та на основі науково-доведених методик надають психологічну допомогу тим, хто її потребує.

Після завершення базових вимог дворічної програми випускники зможуть застосувати знання останніх досліджень та використовувати відповідні клінічні навички з індивідуального та групового психологічного консультування в клінічній практиці. За бажання та результатами співбесіди випускники програми мають можливість продовжити навчання на супервізійному та/чи викладацькому рівнях та долучитися до участі у проекті на посаді супервізора та/чи викладача.

РЕКВІЗИТИ для оплати:
Одержувач: ТОВ «МІЖНАРОДНИЙ ІНСТИТУТ ПІСЛЯДИПЛОМНОЇ ОСВІТИ»
Поточний рахунок: UA373005280000026005455057520
ЄДРПОУ: 42276128
Банк одержувача: АТ «ОТП Банк»
МФО Банку: 300528
Призначення платежу: П.І.Б. Оплата надання освітніх послуг.
Збережіть, будь ласка, квитанцію про оплату, щоб показати її, в разі необхідності, у перший день навчання.