Звернення директора Міжнародного інституту післядипломної освіти

Як лікар, я розумію, наскільки важливо для спеціалістів, які отримали переважно теоретичні знання в університеті, мати супровід досвідчених колег на початку своєї практичної професійної діяльності.

Молоді фахівці мають багато знань, енергії, мотивації, та часом їм бракує впевненості через відсутність практичного досвіду. "Де знаходити клієнтів? Як розпочати практику? А якщо в мене не вийде?" - ці та інші питання та побоювання ми періодично чуємо від наших студентів післядипломних програм. Адже в нашій програмі передбачена інтернатура, і кожен неминуче розпочинає власні індивідуальні консультації. Тобто студент, вступаючи на програму, повинен готуватись до того, що він/вона буде практикувати консультування та психотерапію.

Умовою отримання сертифікату про навчання на нашій програмі є наявність певної кількості годин прямого контакту з клієнтом за американським освітнім стандартом психологічного консультування. Перевага програми в тому, що ніхто не залишається наодинці з цим завданням. Для кожного студента визначають власного супервізора, зустрічі з яким проходять онлайн щотижня протягом всієї програми. Це досвідчений фахівець, який успішно завершив програму "Психологічне консультування та травматерапія", а також програму по супервізійній діяльності, має власну практику консультування та сам перебуває у професійній супервізії.

Крім того, студенти програми щотижня вивчають психопатологію з досвідченим фахівцем у груповій супервізії, де також можуть обговорювати свою роботу з клієнтами та отримувати рекомендації.

Учасникам програми ми пропонуємо проходити практику (інтернатуру) в Центрі психологічного консультування та травматерапії "Відкриті двері". Це можливість працювати з клієнтами, які звертаються в Центр, а також отримувати супервізію на місці. Студенти зі всіх регіонів також можуть проходити практику онлайн.

Ця програма була зроблена з думкою про Вас і Ваш професійний розвиток, тому чекаємо Вас на навчанні та інтернатурі!

З повагою,
Директор Міжнародного інституту післядипломної освіти, лікар

Оксана Сивак

 

Д-р Оксана Сивак закінчила Національний медичний університет імені О. О. Богомольця в Києві.

Працювала акушер-гінекологом 18 років.

Була Керівником клінічних досліджень (Clinical Operation Lead) в Paraxel International.

Під час Революції Гідності була організатором чотирьох підпільних медичних госпіталів для протестувальників, забезпечивши лікування більше ніж 500 пацієнтів.

Д-р Сивак також брала активну участь у громадсьому секторі, спочатку, як радник Міністра охорони здоров’я, а потім на посаді заступника Міністра охорони здоров’я з питань Євроінтеграції, яку обіймала впродовж 2016-2017 років.

Вона є ідеологом запуску системи фізичної реабілітації в Україні і співавтором Закону України “Про реабілітацію у сфері охорони здоров’я“.

Др. Сивак є співзасновником та директором Міжнародного Інституту Післядипломної освіти (Київ) та Виконавчим директором Центру Центру психологічного консультування та травматерапії “Відкриті двері”.