Післядипломна сертифікаційна програма "КЛІНІЧНЕ КОНСУЛЬТУВАННЯ ДІТЕЙ ТА ПІДЛІТКІВ" – це спеціалізація, спрямована на психологів, які шукають додаткову підготовку та освіту в галузі психічного здоров'я. Програма призначена забезпечити психологів унікальними навичками та базою знань, необхідними при консультуванні дітей та підлітків. Програма розглядатиме критичні аспекти розвитку, діагнози та проблеми, що часто зустрічаються у дитинстві та підлітковому віці, а також ефективні методи лікування та моделі в практиці консультування цієї категорії населення.

Протягом двох років поспіль студенти навчатимуться на аудиторних заняттях під час очних сесій, а також студентам буде надана  клінічна он-лайн супервізія протягом усієї програми.

Для того, щоб отримати належну клінічну супервізію, студенти зобов'язані присвятити щонайменше 30% своєї професійної практики роботі з дітьми та/або підлітками. Спеціалізований курс для цієї програми не надається протягом травневих сесій, однак студенти студенти повинні відвідувати травневі сесії, щоб отримати додаткові важливі навички та знання, необхідні для професійного консультування.

Ознайомитись з розкладом можна у розділі НАВЧАЛЬНИЙ ПЛАН.

Ця програма готує фахівців для того, щоб:

  1. розуміти дітей та їхні проблеми у відповідному контексті розвитку, включаючи психосоціальні та неврологічні особливості;

  2. діагностувати та розробляти плани лікування дітей та підлітків на базі МКХ-10 та DSM-5 з інтегрованою обізнаністю щодо проблем розвитку, а також наслідків травм та жорстокого ставлення до дітей;

  3. знати і застосовувати терапевтичні навички теорій та моделей лікування, спеціально призначених для дітей та підлітків

Програма спеціально розроблена для спеціалістів, які близько взаємодіють з дітьми та підлітками, і підходить для психологів, психотерапевтів, психіатрів, шкільних психологів, медичних сестер у сфері психіатрії, педіатрів, працівників дитячих будинків, соціальних працівників.

Після проходження навчання учасники отримують сертифікат. 

Семінар "Основи дитячого консультування та травматерапії" 16-19 вересня 2020 року (якщо буде знято карантин)
По закінченню видається сертифікат.

Учасники отримають знання у рамках дисциплін:
1. Психосоціальний розвиток у ранньому дитинстві, дитинстві та підлітковому віці.
2. Поширені діагностики в дитинстві та підлітковому віці, включаючи аутизм та інші психічні розлади.
3. Вплив дитячої травми, жорстокого поводження та занедбання розвитку дитини.
4. Вступ до ігротерапії.

Вартість 4-денного навчання - 4 000 грн. 

Обов'язкова передплата 1000 грн. до 7 вересня 2020 р.. Реквізити вказані нижче.

Для участі у навчанні на базовому модулі до 7 вересня 2020 р. заповніть, будь ласка, онлайн-анкету.

Кількість місць обмежена.

Телефон для довідок: +38-095-808-48-49

​Продовження навчання на програмі можливе тільки для фахівців із вищою психологічною освітою після проходження базового модуля. 

ВИМОГИ ДЛЯ НАВЧАННЯ на програмі Клінічне консультування дітей та підлітків: 

- співбесіда,

- проходження першого модуля,

- вища психологічна освіта (можливість пройти навчання на програмі відкрита також для студентів психологічних спеціальностей останнього року навчання),

- повага до християнського світобачення та цінностей*.

* Звертайтеся до координатора, якщо у Вас виникають запитання щодо цієї умови.

ПАКЕТ ДОКУМЕНТІВ для навчання на програмі Клінічне консультування дітей та підлітків: 

 - диплом та додаток про вищу психологічну освіту (та їх ксерокопії). Для студентів останнього курсу  достатньо мати документ, що підтверджує навчання у ВУЗі;

 - довідка про стан здоров’я форми 086-У;

 - заповнена онлайн-анкета до 1 жовтня 2020 року;

 - квитанція про здійснення передоплати.

* Скановані копії дипломів та квитанцію про оплату слід прикріпити під час заповнення онлайн-анкети.

Передоплату у розмірі 1000 грн. необхідно здійснити до 1 жовтня 2020 р.

Решта суми оплачується в перший день навчання.

Навчання на програмі передбачає проходження двох 10-денних модулів (у травні 2020 та 2021 року) та чотирьох 5-денних модулів (у жовтні 2020 та 2021 року, березні 2021 та 2022 року).

Після кожного модуля студенти отримують теоретичне та практичне домашнє завдання, які потрібно, виконавши, надіслати у навчальний відділ.

Протягом вересня 2020 – квітня 2022 року (крім літніх місяців) передбачена обов'язкова практика під наглядом кваліфікованих фахівців-супервізорів.

Тобто навчання супроводжується індивідуальним наставництвом (супервізією), де будуть обговорюватися конкретні випадки, з якими студенти зустрічалися на практиці, і застосування ними навичок та методів психологічної допомоги, яким вони навчаються.

ЗМІСТ ПРАКТИКИ:

- 140 годин прямого контакту з клієнтами на рік під супервізією кваліфікованих фахівців (280 годин загалом за курс навчання);

- 210 годин непрямого контакту за рік (420 годин загалом за курс навчання);

- супервізія в трійках з наставником он-лайн - 1,5 години щотижня з 1 вересня 2020 по 1 травня 2022 року;

- групова супервізія з викладачем он-лайн з вивченням МКХ-10 - 1,5 години щотижня з 1 жовтня 2020 по 1 травня 2022 року;

Супервізори також знаходяться під наставництвом супервізорів – групова супервізія наставників (1,5 години кожні 2 тижні).

ВАРТІСТЬ НАВЧАННЯ:

Вартість навчання на програмі - 64 200 грн. за 2 роки.  Вартість навчання фіксується в договорі і не змінюється протягом навчання.

Програма є неприбутковою. Реальна собівартість навчання, враховуючи переліт та перебування в Україні американських фахівців, складає більше 238 500 грн (9000 $). Три чверті вартості навчання дотується за рахунок внесків американської сторони.

Кількість місць з дотаційною вартістю (64 200 грн) обмежена - до 20 чоловік.

 

У вартість входить:

- навчання на програмі з викладанням американськими викладачами протягом двох років,

- робота перекладача під час модулів,

- супервізії он-лайн з українським психологом в трійках протягом двох років, 

- супервізії он-лайн з американським психологом в міні-групах протягом двох років,,

- супровід координатора

- інтернатура на базі Центру Open Doors (забезпечення клієнтами для практичної діяльності),

- переклад матеріалів та друковані навчальні матеріали,

- сертифікат від Центру Open Doors (Україна) за підтримки Regent University (USA).

Навчання може відбуватися як на базі Центру (м. Святошино/Нивки) так і в Пущі Водиці. У разі проведення навчання в Пущі Водиці є можливість проживання в гуртожитку за додаткову плату. У разі проведення навчання на базі Центру буде запропоновано перелік  варіантів проживання зі зручним розташуванням відносно місця проведення занять, де Ви зможете зарезервувати місце для проживання на період очного навчання.

ВАРІАНТИ ОПЛАТИ:

При оплаті один раз на рік у перший день навчання річна вартість 30 000 грн (економія 2000 грн на рік). Можлива також оплата 3 рази на рік по 10 700 грн (до 1 травня, 1 вересня, 1 грудня), або 4 рази на рік по 8 025 грн. (до 1 травня, 1 вересня, 1 грудня і 1 березня).

 

Ми навчаємо та супроводжуємо у практиці українських фахівців, які якісно, відповідально та на основі науково-доведених методик надають психологічну допомогу тим, хто її потребує.

При бажанні та за результатами співбесіди випускники програми мають можливість продовжити навчання на супервізійному та/чи викладацькому рівнях та долучитися до участі у проекті на посаді супервізора та/чи викладача.

РЕКВІЗИТИ для оплати:

Одержувач: ТОВ «МІЖНАРОДНИЙ ІНСТИТУТ ПІСЛЯДИПЛОМНОЇ ОСВІТИ»  

Поточний рахунок: UA373005280000026005455057520

ЄДРПОУ: 42276128

Банк одержувача: АТ «ОТП Банк»

МФО Банку: 300528

Призначення платежу: П.І.Б. Оплата надання освітніх послуг.

Збережіть, будь ласка, квитанцію про оплату, щоб пред'явити її в разі необхідності в перший день навчання.

© 2018-2020  "Програма психологічного консультування"

© 2018-2020 "Postgraduate Program in Psychological Counselling"

  • Белая иконка facebook
  • White YouTube Icon