Інтернатура

Завітайте на сайт Центру

психологічного консультування та травмтерапії OPEN DOORS 

https://odukraine.com

Звернення директора Центру психологічного консультування та травматерапії OPEN DOORS

Як лікар, я розумію, наскільки важливо для спеціалістів, які отримали переважно теоретичні знання в університеті, мати супровід досвідчених колег на початку своєї практичної професійної діяльності. 

Молоді фахівці мають багато знань, енергії, мотивації, та часом їм бракує впевненості через відсутність практичного досвіду. "Де знаходити клієнтів? Як розпочати практику? А якщо в мене не вийде?" - ці та інші питання та побоювання ми періодично чуємо від наших студентів. Адже в програмі передбачена практична частина, і кожен неминуче розпочинає власні індивідуальні консультації. Тобто студент, вступаючи на програму, повинен готуватись до того, що на другий навчальний рік він буде практикувати консультування.

Умовою отримання сертифікату про навчання на нашій програмі є наявність певної кількості годин прямого контакту з клієнтом. Але перевага програми в тому, що ніхто не залишається наодинці з цим завданням. Для кожного студента визначають власного супервізора, зустрічі з яким проходять онлайн щотижня протягом всієї програми. Це досвідчений фахівець, який успішно завершив програму "Психологічне консультування та травматерапія", а також програму по супервізійній діяльності, має власну практику консультування та сам перебуває у супервізії. 

Крім того, студенти програми щотижня вивчають психопатологію з американським фахівцем у груповій супервізії, де також можуть обговорювати свою роботу з клієнтами та отримувати рекомендації.

Учасникам програми, що проживають у Києві, ми пропонуємо проходити практику (інтернатуру) в Центрі психологічного консультування та травматерапії "Відкриті двері". Це можливість працювати з клієнтами, які звертаються в Центр, а також отримувати супервізію на місці.

Крім того, Центр "Відкриті двері" вибудовує партнерські відносини з іншими організаціями, щоб забезпечити інтернів роботою з клієнтами.

Чекаємо вас на навчанні на програмі та в інтернатурі!

З повагою,

директор Центру психологічного консультування та травматерапії "Відкриті двері", керівник інтернатури Програми, лікар

Оксана Сивак

© 2018-2020  "Програма психологічного консультування"

© 2018-2020 "Postgraduate Program in Psychological Counselling"

  • Белая иконка facebook
  • White YouTube Icon