В українському суспільстві постійно існує запит на сімейне та шлюбне консультування, який став ще більш вираженим з поверненням військових із зони бойових дій, а також з потребою 1,5 мільйонів українських сімей переселитися на мирні території та будувати своє життя заново.  Тому існує потреба у підготовці фахівців у сфері сімейного консультування.

З березня 2020 року ми відкриваємо програму "Сімейне консультування", щоб підготувати фахівців, які будуть надавати допомогу сім'ям, використовуючи доказові методи надання психологічної допомоги.
Протягом двох років поспіль студенти навчатимуться на аудиторних заняттях під час очних сесій, а також студентам буде надана  клінічна он-лайн супервізія протягом усієї програми.

Ознайомитись з розкладом можна у розділі НАВЧАЛЬНИЙ ПЛАН.

Ця програма готує фахівців для того, щоб навчити:

1) проводити психологічне консультування з питань шлюбу;
2) проводити консультування з питань подружніх відносин (діагностика, корекція, профілактика);
3) здійснювати психологічний супровід становлення батьківства, формування позиції батька або матері на різних вікових етапах життя;
4) здійснювати консультування з проблем дитячо-батьківських відносин; корекцію порушень дитячо-батьківських відносин і профілактику їх відхилень;
5) надавати психологічну допомогу сім'ї в кризових ситуаціях (розлучення, подружня зрада, втрата члена сім'ї та ін.) і при розлученнях;
6) надавати психологічну допомогу в разі сімейного насильства; профілактика явищ сімейного насильства тощо.

 

Програма спеціально розроблена для спеціалістів, які близько взаємодіють з сімейними парами, і підходить для психологів, психотерапевтів, психіатрів, шкільних психологічних консультантів, соціальних працівників, працівників  кризових психологічних центрів, працівників психолого-медико-соціальних центрів, психологів сімейних психологічних центрів.

Для того, щоб отримати належну клінічну супервізію, студенти зобов'язані присвятити щонайменше 50 % своєї професійної практики роботі із сімейними парами. Спеціалізований курс для цієї програми не надається протягом травневих сесій, однак студенти студенти повинні відвідувати травневі сесії, щоб отримати додаткові важливі навички та знання, необхідні для професійного консультування.

Семінар "Техніки і практика сімейної терапії" - 16-19 вересня 2020 року (якщо буде знято карантин)

Учасники отримають знання у рамках дисциплін:
1. Налагодження роботи з сім'ями, парами, дитячо-батьківськими стосунками та запитом батьків на роботу з проблемами дитини.
2. Ефективне сімейне консультування при розлученні та робота зі змішаними сім'ями.
3. Допомога у подоланні сексуальних труднощів у стосунках пари.
4. Розуміння аддиктивного та співзалежного циклів та як їх міняти.

Вартість 4-денного навчання - 4 000 грн. 

Обов'язкова передоплата 1000 грн. до 7 вересня 2020 р. Реквізити вказані нижче.

Для участі у навчанні на базовому модулі до 7 вересня 2020 р. заповніть, будь ласка, онлайн-анкетуКількість місць обмежена.

Після проходження навчання учасники отримують сертифікат. 

Телефон для довідок: +38-095-808-48-49

Продовження навчання на програмі можливе тільки для фахівців із вищою психологічною освітою після проходження базового модуля. 

ВИМОГИ ДЛЯ НАВЧАННЯ на програмі Клінічне консультування дітей та підлітків: 

- співбесіда

- проходження першого модуля

- вища психологічна освіта (можливість пройти навчання на програмі відкрита також для студентів психологічних спеціальностей останнього року навчання)

- повага до християнського світобачення та цінностей*

* Звертайтеся до координатора, якщо у Вас виникають запитання щодо цієї умови.

ПАКЕТ ДОКУМЕНТІВ для навчання на програмі Сімейне консультування: 

 - диплом та додаток про вищу психологічну освіту (та їх ксерокопії). Для студентів останнього курсу  достатньо мати документ, що підтверджує навчання у ВУЗі;

 - довідка про стан здоров’я форми 086-У;

 - заповнена онлайн-анкета до 1 жовтня 2020 року;

 - квитанція про внесення передоплати.

* Скановані копії дипломів та квитанцію про оплату слід прикріпити під час заповнення онлайн-анкети

Передоплату у розмірі 1000 грн. необхідно здійснити до 1 жовтня 2020 р.

Решта суми оплачується в перший день навчання.

Навчання на програмі передбачає проходження двох 10-денних модулів (у травні 2020 та 2021 року) та чотирьох 5-денних модулів (у жовтні 2020 та 2021 року, березні 2021 та 2022 року).

Після кожного модуля студенти отримують теоретичне та практичне домашнє завдання, які потрібно виконати і надіслати у навчальний відділ.

Протягом вересня 2020 – квітня 2022 року (крім літніх місяців) передбачена обов'язкова практика під наглядом кваліфікованих фахівців-супервізорів.

Тобто навчання супроводжується індивідуальним наставництвом (супервізією), де будуть обговорюватися конкретні випадки, з якими студенти зустрічалися на практиці, і застосування ними навичок та методів психологічної допомоги, яким вони навчаються.

ЗМІСТ ПРАКТИКИ:
- 140 годин прямого контакту з клієнтами на рік під супервізією кваліфікованих фахівців (280 годин загалом за курс навчання);

- 210 годин непрямого контакту за рік (420 годин загалом за курс навчання)

- супервізія в трійках з наставником он-лайн - 1,5 години щотижня з 1 вересня 2020 по 1 травня 2022 року;

- групова супервізія з викладачем он-лайн з вивченням МКХ -10 - 1,5 години щотижня з 1 жовтня 2020 по 1 травня 2022 року;

Супервізори також знаходяться під наставництвом супервізорів – групова супервізія наставників (1,5 години кожні 2 тижні).

ВАРТІСТЬ НАВЧАННЯ:

Вартість навчання на програмі - 64 200 грн. за 2 роки.  Вартість навчання фіксується в договорі і не змінюється протягом навчання.

Програма є неприбутковою. Реальна собівартість навчання, враховуючи переліт та перебування в Україні американських фахівців, складає більше 238 500 грн (9000 $). Три чверті вартості навчання дотується за рахунок дотацій американської сторони.

Кількість місць з дотаційною вартістю (64 200 грн) обмежена - до 20 чоловік.

 

У вартість входить:

- навчання на програмі з викладанням американськими викладачами протягом двох років,

- робота перекладача під час модулів,

- супервізії он-лайн з українським психологом в трійках протягом двох років,

- супервізії он-лайн з американським психологом в міні-групах протягом двох років,

- супровід координатора,

- інтернатура на базі Центру Open Doors (забезпечення клієнтами для практичної діяльності),

- переклад матеріалів та друковані навчальні матеріали,

- сертифікат від Центру Open Doors (Україна) за підтримки Regent University (USA).

Навчання може відбуватися як на базі Центру (м. Святошино/Нивки) так і в Пущі Водиці. У разі проведення навчання в Пущі Водиці є можливість проживання в гуртожитку за додаткову плату. У разі проведення навчання на базі Центру буде запропоновано перелік  варіантів проживання зі зручним розташуванням відносно місця проведення занять, де Ви зможете зарезервувати місце для проживання на період очного навчання.

ВАРІАНТИ ОПЛАТИ:

 

 

При оплаті один раз на рік у перший день навчання річна вартість 30 000 грн (економія 2100 грн на рік). Можлива також оплата 3 рази на рік по 10 700 грн (до 1 травня, 1 вересня, 1 грудня), або 4 рази на рік по 8 025 грн. (до 1 травня, 1 вересня, 1 грудня і 1 березня).

 

Ми навчаємо та супроводжуємо у практиці українських фахівців, які якісно, відповідально та на основі науково-доведених методик надають психологічну допомогу тим, хто її потребує.

При бажанні та за результатами співбесіди випускники програми мають можливість продовжити навчання на супервізійному та/чи викладацькому рівнях та долучитися до участі у проекті на посаді супервізора та/чи викладача.

РЕКВІЗИТИ для оплати:

Одержувач: ТОВ «МІЖНАРОДНИЙ ІНСТИТУТ ПІСЛЯДИПЛОМНОЇ ОСВІТИ»  

Поточний рахунок: UA373005280000026005455057520

ЄДРПОУ: 42276128

Банк одержувача: АТ «ОТП Банк»

МФО Банку: 300528

Призначення платежу: П.І.Б. Оплата за надання освітніх послуг.

Збережіть, будь ласка, квитанцію про оплату, щоб пред'явити її в разі необхідності в перший день навчання.

 

© 2018-2020  "Програма психологічного консультування"

© 2018-2020 "Postgraduate Program in Psychological Counselling"

  • Белая иконка facebook
  • White YouTube Icon