Програма "ТРАВМАТЕРАПІЯ" починається з предмета "Основи травматерапії", який має загальноосвітній характер, і його можуть пройти всі бажаючі: 

психологи, капелани, волонтери, активісти, соціальні працівники, педагоги, священики, служителі церков, а також усі, для кого тема психотравми є актуальною.

Під час навчання учасники отримають базові знання з травматерапії, навчаться надавати першу психологічну допомогу, отримають навички супроводу людині у горюванні та втраті, навчаться управляти стресом від співчуття.

Ознайомитись з розкладом можна у розділі НАВЧАЛЬНИЙ ПЛАН.

Семінар "Основи травматерапії" - 08 -12 вересня 2020 року (якщо буде знято карантин)

По закінченню видається сертифікат

Учасники отримають знання з основ травматерапії у рамках дисциплін:
1. Вступ до травматерапії.
2. Перша психологічна допомога.
3. Втома від співчуття (англ. – сompassion fatigue) та управління стресом.
4. Психологічна допомога при горюванні та втраті.
5. Ре-адаптація сімей військових після бойових дій.

 

Для проходження першого модуля програми не обов'язково мати вищу психологічну освіту.

Вартість 5-денного навчання - 4000 грн. Обов'язкова передоплата 1000 грн. до 01 вересня 2020 р.. Реквізити вказані нижче.

Для участі у навчанні на модулі "Основи травматерапії"  необхідно до 01 вересня 2020 р. заповнити онлайн-анкетуКількість місць обмежена.
Після проходження навчання учасники отримують сертифікат. 

Телефон для довідок: +38-095-808-48-49

Продовження навчання на програмі "ТРАВМАТЕРАПІЯ" можливе тільки для фахівців із вищою психологічною освітою після проходження першого предмета "Основи травматерапії". 

ВИМОГИ ДЛЯ НАВЧАННЯ НА ПРОГРАМІ:

- пройдений курс "Основи травматерапії"

- співбесіда

- вища психологічна освіта (можливість навчатись на програмі відкрита також для студентів психологічних спеціальностей останнього року навчання)

-  повага до християнського світобачення та цінностей*

* Звертайтеся до координатора, якщо у Вас виникають запитання щодо цієї умови.

ПАКЕТ ДОКУМЕНТІВ для навчання на програмі:

 - диплом  про вищу психологічну освіту із додатком(та їх ксерокопії). Для студентів останнього курсу документ, що підтверджує навчання у ВУЗі;

- довідка про стан здоров’я форми 086-У;

- заповнена онлайн-анкета до 1 жовтня 2020 р.;

- квитанція про внесення передоплати.

* Скановані копії дипломів та квитанцію про оплату слід прикріпити під час заповнення онлайн-анкети

Передоплату у розмірі 1000 грн. необхідно здійснити до 1 жовтня 2020 р.

Решта суми оплачується в перший день навчання.

 

Навчання на програмі передбачає проходження двох 10-денних модулів (у травні 2020 та 2021 року) та чотирьох 5-денних модулів (у жовтні 2020 та 2021 року, березні 2021 та 2022 року).

 

Після кожного модуля студенти отримують теоретичне та практичне домашнє завдання, яке потрібно, виконавши, надіслати у навчальний відділ.

Протягом вересня 2020–квітня 2022 року (крім літніх місяців) передбачена обов'язкова практика під наглядом кваліфікованих фахівців-супервізорів.

Тобто навчання супроводжується індивідуальним наставництвом (супервізією), де будуть обговорюватися конкретні випадки, з якими студенти зустрічалися на практиці, і застосування ними навичок та методів психологічної допомоги, яким вони навчаються.

ЗМІСТ ПРАКТИКИ:

- 140 годин прямого контакту з клієнтами на рік під супервізією кваліфікованих фахівців (280 годин загалом за курс навчання);

- 210 годин непрямого контакту за рік (420 годин загалом за курс навчання)

- супервізія в трійках з наставником он-лайн - 1,5 години щотижня з 1 вересня 2020 по 1 травня 2022 року;

- групова супервізія з викладачем он-лайн з вивченням МКХ -10 - 1,5 години щотижня з 1 жовтня 2020 по 1 травня 2022 року;

Супервізори також знаходяться під наставництвом супервізорів – групова супервізія наставників (1,5 години кожні 2 тижні).

ВАРТІСТЬ НАВЧАННЯ:

Вартість навчання на програмі - 64 200 грн. за 2 роки.  Вартість навчання фіксується в договорі і не змінюється протягом навчання.

Програма є неприбутковою. Реальна собівартість навчання, враховуючи переліт та перебування в Україні американських фахівців, складає більше 238 500 грн (9000 $). Три чверті вартості навчання дотується за рахунок внесків американської сторони.

Кількість місць з дотаційною вартістю (64 200 грн) обмежена - до 20 чоловік.

 

У вартість входить:

- навчання на програмі з викладанням американськими викладачами протягом двох років,

- робота перекладача під час модулів,

- супервізії он-лайн з українським психологом в трійках протягом двох років, 

- супервізії он-лайн з американським психологом в міні-групах протягом двох років,,

- супровід координатора

- інтернатура на базі Центру Open Doors (забезпечення клієнтами для практичної діяльності),

- переклад матеріалів та друковані навчальні матеріали,

- сертифікат від Центру Open Doors (Україна) за підтримки Regent University (USA).

Навчання може відбуватися як на базі Центру (м. Святошино/Нивки) так і в Пущі Водиці. У разі проведення навчання в Пущі Водиці є можливість проживання в гуртожитку за додаткову плату. У разі проведення навчання на базі Центру буде запропоновано перелік  варіантів проживання зі зручним розташуванням відносно місця проведення занять, де Ви зможете зарезервувати місце для проживання на період очного навчання.

ВАРІАНТИ ОПЛАТИ:

При оплаті один раз на рік у перший день навчання річна вартість 30 000 грн (економія 2100 грн на рік). Можлива також оплата 3 рази на рік по 10 700 грн (до 1 травня, 1 вересня, 1 грудня), або 4 рази на рік по 8 025 грн. (до 1 травня, 1 вересня, 1 грудня і 1 березня).

 

Вартість навчання на аналогічній програмі в Regent University в Америці (https://www.regent.edu/programs/academic-degrees/psychology-counseling/) складає майже 30 000 $ (вартість одного модуля - 2400 $).

Ми навчаємо та супроводжуємо у практиці українських фахівців, які якісно, відповідально та на основі науково-доведених методик надають психологічну допомогу тим, хто її потребує.

Після завершення  базових вимог дворічної програми "ТРАВМАТЕРАПІЯ", випускники зможуть застосувати знання останніх досліджень та використовувати відповідні клінічні навички з індивідуального та групового психологічного консультування в клінічній практиці.

При бажанні та за результатами співбесіди випускники програми мають можливість продовжити навчання на супервізійному та/чи викладацькому рівнях та долучитися до участі у проекті на посаді супервізора та/чи викладача.

РЕКВІЗИТИ для оплати:

Одержувач: ТОВ «МІЖНАРОДНИЙ ІНСТИТУТ ПІСЛЯДИПЛОМНОЇ ОСВІТИ»  

Поточний рахунок: UA373005280000026005455057520

ЄДРПОУ: 42276128

Банк одержувача: АТ «ОТП Банк»

МФО Банку: 300528

Призначення платежу: П.І.Б. Оплата надання освітніх послуг.

Збережіть, будь ласка, квитанцію про оплату, щоб пред'явити її в разі необхідності в перший день навчання.

 

© 2018-2020  "Програма психологічного консультування"

© 2018-2020 "Postgraduate Program in Psychological Counselling"

  • Белая иконка facebook
  • White YouTube Icon